Hakkında

cropped-pe2a_logo.png

İşletim sistemi tabanlı iot ürünlerin elektronik devre tasarımı, gömülü sistem yazılımı ve endüstriyel PC yazılım/otomasyon/devreye alma işlerimiz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap verebilen bir şirketiz. Kurucularımızın uzun yıllar süredir ağır sanayide edindikleri mühendislik birikimini ürünlerimize yansıtabildiğimiz için ürünlerimizin bizim için de ‘değerli’ olduğunu hissediyoruz. Türkiye’nin ihtiyacı olan yüksek kalitedeki teknolojik ürünleri tasarlıyoruz ve bu ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcı ile buluşturarak da ülkemiz için yüksek oranda katma değer yaratıyoruz. Industry 4.0, iot ürünlerin tüm elektronik tasarımları ve yazılımları şirketimiz tarafından yapılabilmektedir.

 

Peki Neden Pe2a ?

 

Müşteri ilişkileri

Her geçen gün müşterilerimiz ve biz mobil uygulama alanında yeni talepler ve ekonomik çekişmelerle karşılaşıyoruz. Bu talepler doğrultusunda müşterilerimizle bir ortaklık yapmak istiyoruz. Bu ortaklıklar sonucunda çözüm süreçlerimiz ile müşterilerimizin doğru alanlara yatırım yapmasını sağlıyor ve uygulamalarının reklam pazarlama stratejisini çiziyor, yazılım teknik desteklerini sağlıyoruz. Müşterilerimizin fikirlerine önem veriyoruz, her gün öğreniyoruz ve paylaşıyoruz.

Etkin maliyet

Yenilikçi çözümler ve tasarımlar yaratarak maliyeti en etkin derecede sağlamaya çalışıyoruz. Yarattığımız uygulamalardan maliyetine göre maksimum verim alacağınızın garantisini veriyoruz. Rekabetçi mobil uygulama pazarında bizim amacımız her zaman en iyisi olmaktır.

Kalite

pe2a olarak en iyi tasarımcılarla ve en iyi yazılımcılarla çalışmaktayız. Şirket olarak, tam anlamıyla istediğiniz uygulamayı hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


Çalışma grupları

pe2a, enerjisi yüksek ve kusursuz ekip ruhuna sahip bir çalışma grubuyla projelerini oluşturur. Proje ekibimiz ile proje geliştirme çalışmaları, çalışma grubunun göstereceği hevesli ve azimli çalışma prensibi, projeler hayata geçtikten sonra bakım ve destek hizmetleriyle devam ettirecektir.

pe2a için başarılı bir proje; realist proje analizleri, enerjik çalışma grupları, doğru metodoloji ve başarılı iletişim süreçleri ile gerçekleşen keyifli süreçlerin toplamıdır.
Önem verdiklerimiz:
⦁ Zamana karşı yarışırız.
⦁ Müşteri odaklıyız.
⦁ Daima başarı isteme odaklı bir şirketiz.
⦁ Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygı duyan bir şirketiz.
⦁ Değişime her zaman açık ve hazır bir şirketiz
⦁ Mükemmeli yakalama konusunda performansımızı sürekli geliştirme çabası içerisindeyiz.

 Hedefimiz

Önce Türkiye’nin sonra dünyanın önde gelen mobil uygulama sağlayıcılarından biri olmaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, mobil uygulama sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

pe2a için başarılı bir proje; realist proje analizleri, enerjik çalışma grupları, doğru metodoloji ve başarılı iletişim süreçlerini içerir.